Spedycja morska

JM Logistics w pełni realizuje kompleksową obsługę ładunków, zarówno w eksporcie jak i imporcie. Gwarantujemy Twojej firmie pomoc w wyszukaniu specjalnie dopasowanego wariantu transportu we frachcie morskim, a także zadbamy o dopełnienie wszelkich formalności niezbędnych do prawidłowego przewiezienia dowolnego ładunku. Przyjmujemy zlecenia na ładunki każdego typu, zarówno pełno-kontenerowe (FCL), drobnicowe (LCL), niebezpieczne (ADR) w tym ISO tanki, flexitanki lub ponadgabarytowe.

Do wysyłek morskich wykorzystujemy nasze okna na świat jakimi są porty Gdańsk, Gdynia i Szczecin. Dodatkowo zapewniamy obsługę frachtów morskich w wielu portach europejskich jakimi są porty Niemczech, Belgii, Holandii, Francji, Wielkiej Brytanii i pozostałe.

Zapewniamy ofertę w pełni spersonalizowaną do Twoich potrzeb. Nieustannie badamy i analizujemy rynek transportu morskiego gdzie w ślad za tym negocjujemy stawki, dzięki czemu nasza oferta z powodzeniem konkuruje z innymi. Od momentu otrzymania zlecenia kładziemy duży nacisk na rzetelność i szybki przepływ informacji w kwestii aktualnego położenia i statusu ładunku.

Nasza oferta zawiera:

  • profesjonalną obsługę ładunków w relacji importowej, eksportowej i w tranzycie.
  • realizujemy wysyłki każdego towaru formie pełno-kontenerowej FCL, drobnicowej LCL, ponadgabarytów itp.
  • specjalizujemy się w wysyłkach towarów w kontenerach ISO tank. Przewozimy towary ADR, produkty spożywcze i techniczne zapewniając odpowiedni sprzęt do przewozu poszczególnego towaru.
  • w parze z kontenerami ISO tank organizujemy wysyłki w flexitankach jedno i wielowarstwowych. Prostota i wygoda używania flexitanków zapewnia znacznie niższe koszty transportu dla produktów technicznych jak i spożywczych.
  • skutecznie realizujemy transport ładunków opierając naszą współpracę z największymi armatorami i operatorami morskimi. Zapewniamy wysyłki do większości portów świata bazując na warunkach dostawy Incoterms.

Zespół JM Logistics