O nas

Transport w XXI wieku charakteryzuje się ciągłą aktywnością i dynamiką. Codziennie doświadczamy i jesteśmy świadkami machiny transportowej jakim jest ciągły ruch ludzi i towarów na całym świecie. Wydaje nam się, że przy obecnym rozwoju cywilizacyjnym transport jest szybki i łatwy w realizacji co pozwala skutecznie przemieszczać się wszystkim i wszystkiemu z dowolnego miejsca na świecie. Tak, potwierdzamy, każda gałąź transportu jakim jest opcja lądowa, morska czy lotnicza jest prostym procesem bez względu na stopień złożoności i zaawansowania. Jednak żeby w pełni zrealizować każdą usługę transportową do tego należy wybrać odpowiednich ludzi, zespół, który wsłucha się w Twoje potrzeby, przedstawi najlepszy projekt do Twojego zadania i finalnie zrealizuje Twoje zlecenie zgodnie z Twoimi oczekiwaniami…witaj w JM Logistics.

Sercem każdego zlecenia jest właśnie transport. Jednak zanim rozpoczniemy praktyczną funkcję transportu towarów, bez zależności od sposobu ich przewozu zapewniamy szereg innych funkcji składających się na wykonanie Twojego zlecenia. To są nasze biura partnerskie w innych krajach świata co umożliwia nam wysłanie lub zabranie dowolnej partii towaru z prawie każdego miejsca na świecie. Współpracujemy z międzynarodowymi przewoźnikami, operatorami i armatorami morskimi dzięki czemu proces transportu jest wykonywany w oparciu o najwyższe standardy. Dodatkowo oferujemy szeroki wachlarz usług celnych, które pozwalają nam na zamknięciu formalności związanych z Twoją przesyłką. Łącząc wszystko w całość oddajemy w Twoje ręce kompleksową usługę przewozu towarów zarówno w kraju jak i na świecie.

Idąc w parze z JM Logistics możesz mieć pewność, że otrzymasz w pełni spersonalizowaną obsługę. Doświadczenie osób prowadzących firmę liczy ponad 10 lat, które było zdobywane zarówno w kraju jak i w innych krajach Europy. Praca w spedycji zwłaszcza z wieloletnim doświadczeniem pozwala na horyzontalne podejście do Twoich potrzeb. Globalny zakres naszej firmy, jakość, terminowość i profesjonalne wsparcie to nasze atuty przeznaczone tylko dla Ciebie. Masz jedną wysyłkę? Masz ich dwie? Masz ich wiele? Przyjdź do nas, damy z siebie wszystko!

Zespół JM Logistics